Sepetli Vinç Kiralama

Sepetli Vinç Kiralama

Sepetli Vinç Kiralama

Pek çok kişinin tercihleri arasında iş makinası almak yerine kiralamak daha hesaplı bir iştir. Bu iş makinaları arasında sepetli vinç popüler olanlardandır. Sepetli  vinç kiralama hizmetini kaliteli güvenilir ve müşterilerini memnun etmek üzerine kurulmuş Galaksi Platform & Vinç firmasından  sağlayabilirsiniz. Firmamız sizlere en iyi iş makinası kiralama hizmetlerini sunmak amacıyla kurulmuştur. Uzun süredir müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz. Sepetli vinç kiralama hizmeti için sitemizin iletişim sayfasından bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Sepetli Vinç Ne İşe Yarar?

Günümüzde bir çok ağır yükün yukarı çıkarılmasını kolaylaştırmak için rahat ve risk teşkil edecek yerlerde güvenilir bir çalışma alanı sağlayan kullanışlı bir iş makinasıdır. Sepetli vinç kullanım alanları geniş olmakla beraber yapılan bütün işleri çok kolaylaştırmaktadır. Kullanım yerleri parklarda, bahçelerde, inşaat alanlarında, limanlarda, nakliye ve taşımacılık, havalimanları, fabrika ve imalathanelerde sıkça kullanılmaktadır. İnsan güvenilirliği açısından en çok kiralanan iş makinaları arasından yer almaktadır.

Sepetli vinç bom uzunluğu 25 ila 75 metre arasındadır. Sepetli vinç belli bir sistem olarak çalıştığı için gerekli yükseklik seviyesi  ayarlanabilir. Tabi bu sistemin ayarlanmasında yapılacak olan işin tonajı veya sepetli vincin nerede hizmet verdiği önemlidir. İstenilen alanda kolayca hizmet verebilir.  

Galaksi Platform & Vinç

Galaksi Platform & Vinç sepetli vinç kiralama hizmetimizi www.galaksiplatform.com site adresimiz üzerinden telefon numaramıza ulaşabilir veya iletişim sayfamızda bulunan e-mail gönderim için formu doldurup bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizlere en iyi sepetli vinç kiralama hizmetini sunmak için iş makinalarımızın her türlü bakım ve tamir işlemleri belli aralıklarla yapılmaktadır.