Ahtapot Vinç

Ahtapot Vinç

Ahtapot Vinç

İnsan gücü ile taşınamayacak türde ağır yükleri kaldırmak ve taşımak için farklı farklı platform ve vinç türleri bulunmaktadır. Bunun seçimini yaparken genellik yapılacak olan işe ve en çok verim alabileceğiniz aynı zamanda zamandan tasarruf edebileceğiniz bir seçim yapmalısınız. Bu seçimi yaparken iş güvenliğini en yüksek düzeyde tutarak sıkıntı yaratmayacak ve sıkıntısız şekilde çalışmayı devam eden modele yönelmelisiniz. Aynı zamanda dönemsel çalışmalar için seçimleriniz ahtapot vinç kiralama İstanbul ve Türkiye'nin diğer bölgelerinde Galaksi Platform ve Vinç şirketinin uzman desteğini arkanıza almanızı söyleyebiliriz. Uzun veya kısa vadeli çalışmalarda Galaksi Platform ve Vinç şirketinin teknik servis olsun veya diğer operatör temini olsun yanınızda duracaktır.

Ahtapot vinç modeli diğer anlattığımız diğer vinç modellerinde olduğu gibi kaldıramadığınız ve ağır yükleri yükseğe çıkarıp taşımanızı kolaylaştırabilen bir modeldir. Ahtapot vinçlerin farkı uygunsuz saha çalışmalarında olsun hava şartlarının müsait olmaması olsun yükseğe çıkarılması gereken ek noktalar meydana gelirse daha belirginleşir. Bu konular mekanizmanın açılır kapanır kolları ile ahtapot vinçler başka modellere göre üstünlük sağlar. Açılır kapanır kolları olduğu için zemine daha sağlam tutunur. Bu arada manevra konusunda daha çok avantaj elde edebilir. Galaksi Platform ve Vinç ahtapot vinç kiralama konusunda kendini kanıtlamış bir firma olarak büyük marketler, AVM'ler, reklam şirketleri ve bina süslemelerinde tercih edilmekte. Herhangi olumsuz hava şartlarına karşı çalışanların iş güvenliğini sağlayarak uygun çalışma koşulu sunmakta.

Fiziksel insan gücü yerine iş makinaları ile çalışan firmalar her açıdan kar payı elde edebilir. İşçi sayısının az olması personel giderinizi azaltır. İşin normalden kısa zamanda bitmesi zamandan tasarruf etmenizi sağlar. İş güvenliği açısından da bütün önlemleri daha kolay alınmaktadır. Ahtapot vinç kiralama hizmeti alacağınız da hem hizmet seçeneklerini hem de teknolojik modelleri incelemek için Galaksi Platform & Vinç firması ile iletişime geçebilirsiniz. Gerekli bütün bilgi ve desteğimiz sizinle olacaktır.